| georgianaanonim1 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de blugi care aveau lipite pe ei niste " diamante " ceva dintr-un material mai tare. Am bagat pantalonii la spalat si mi-a ramas lipiciul ala pe pantaloni. Cum scap de lipici fara sa lase urme?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu scapi.
Nu era mai usor sa te uiti pe eticheta, la instructiunile de spalare? Ca bulendrele alea cu sclipiciuri lipite in China, au instructiuni specifice. Si nu trebuie sa faci vreo facultate speciala ca sa le dai de capat.

| bmerry a răspuns:

Nu cred ca poți... in schimb poți sa coși ceva floral pe ei, pentru a acoperi urmele.