| ToxicPopcorn a întrebat:

Ajutor! sad Mi-am cumparat azi un cablu de date pentru corby si nu stiu de ce nu pot sa il instalez. Am urmat instructiunile: am comutat telefonul in modul Stocare date, am conectat telefonul la calculator, mi-a aparut fereastra respectiva, am dat instalare automata (asa cum scria pe instructiuni) dar apoi mi-a aparut mesajul urmator: Cannot Install this Hardware. The hardware was not installed because the wizard cannot find the necessary software. Click Back if you have installation media such as a CD-ROM, or if you know the location of the software.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Conectezi cablul usb la calculator in dreapta jos pe desktop apare o notificare care te anunta daca cablul a fost detectat, conecteaza cablul la telefon pe display iti apar cateva optiuni, selecteaza data storage si se deschide cardul de memorie nu-ti trebuie cd, drivere pentru asta

| educatie2021 a răspuns:

Norocosule... dupa parerea mea e cel mai jaf telefon
dar asta nu inseamna ca nu t ajut

Instalezi prima data softul d pe cd apoi bagi cablu in telefon si dai stocare d date

e de preferat sa dai si restart dupa instalarea softului.
daca tot nu merge du-te cu cablu la magazin sa ii faca o proba

| ToxicPopcorn explică:

1) Sunt fata big grin. cred ca asta explica multe.
2) Ce cd? De la Vodafone nu am primit decat cablul si... ei bine. atat raised eyebrows