| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Ajutor! nu gasesc butonul print screen! am un laptop hp si nu gasesc butonul print screen, ma ajutati, ce ar trebui sa scrie pe buton

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu am HP dar acest buton, la laptop, se gaseste de regula in sirul de butoane de sus, in dreapta butonului F12, este cu doua inscriptii, deasupra PrtSc si dedesubt SysRq. Numai bine!

| Lovelyx3Friendly explică:

Idioata e ma*a daca iti convine! manute mici?!?! adica ce, ma faci copil mic? si daca as fi, as fi mai desteapta decat tinesmug da oricum am peste 14 anismug faza e ca eu nu am butonul acesta pe laptop, si da mai am un alt comp. care are butonul si scrie prt sc. si poate nu te mai dai mare degeaba...

| Lovelyx3Friendly explică:

Ce sa zic de tine, de fapt as putea zice doar mars! si nu mai raspunde la intrebarile mele!