| MrAngelus a întrebat:

Ajutor please! Tot timpul cand jucam Temple Run pe Samsung Galaxy S si pierdeam se bloca, asa ca inchideam telefonul si il deschideam iar. Am facut asta pana cand nu se mai deschide deloc, iar acum 20 de minute m-a sunat cineva (nu stiu cine deoarece ecranul nu s-a deschis si se auzea numai soneria). Acum suna incontinuu, nu se mai opreste soneria. Va rog sa ma ajutati: ce s-a intamplat si ce fac ca sa opresc acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Uite ca ti-am gasit si in romaneste ceva: http://www.scorpyons.ro/cum-se-face-mega-tutorial-galaxy-s

3 răspunsuri:
| RyuzakiSan a răspuns:

Trebuie resoftat cred...