| ffffaraetsadt a întrebat:

AJUTOR! Vreau sa-mi iau monitor Benq v2320h si sa-l inlocuiesc cu Philips-ul 170c care il am.Cineva spune ca nu se merita caci nu va fi o diferenta la jocuri sau poze sau in video-clipuri si nu stiu ce sa cred.(p. s. daca are vreo importana placa video am nvidia geforce 8800 gt)

1 răspuns:
| Wolfenstein a răspuns:

Dap. Are importanta! Dar e o diferenta deoarece sse vede mult mai bine! Daca ai placa video mica inseamna ca se va vedea cam la fel! Dar la placa ta iti va arata jocurile pozele mult mai frumos! Cu Placere!