| mery2014 a întrebat:

Am 2 poze cu doua persoane diferite. vreau sa le pun in acceiasi imagine imbratisandu-se.sa fie contopitete cumva, nu sa se suprapuna si sa aiba acelasi cadru.sa fie aplicatii numai pentru android si sa fii gratuite.

2 răspunsuri:
| Caddillac a răspuns:

...E greu daca nu imposibil, Ca sa faci asa ceva trebuie sa ai muuuuulta muuuulta experienta in domeniul grafic, sa nu mai vorbim despre programe, cu aplicatiile de la android nu poti faci nimic, absolut nimic.
Poate persoana din prima poza este expusa la un altfel de lumina decat persoana din a 2-a poza si nu va coincide...
Concluzia: E greeeu extrem de greu, nu oricine poate face asta.

| budala20022000 a răspuns:

Nu exista aplicatii gen photoshop pt.android