| Sebiis a întrebat:

Am achizitionat un laptop nou, HP Pavilion cu Windows 10 preinstalat! As dori sa instalez Windows 7 deoarece nu ma descurc pe 10, am CD! Problema este ca nu stiu cum sa fac asta,eu sunt obisnuit sa dau restart si sa intru in meniul de instalare, dar de pe 10 nu pot! Daca ma puteti ajuta, va rog mult!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Lasa windows-ul asa cum e, ca l-ai platit!
Descurca-te, i-auzi ce motiv de 2 lei. De ce nu l-ai luat fara licenta? Asta un aspect, apoi ai 90% sanse sa nu poti pune win 7 ca nu ai drivere pentru el!
Asa ca...invata!