| Myr3ll1994 a întrebat:

Am activat internetul pe telefon si vreau sa descarc un joc dar imi scrie: eroare java. dimensiune continut prea mare. vad ca alte jocuri merge sa descarc dar acesta nu "assain creed". care este problema nu am suficenta memorie?

4 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Cand netul sau wapul sunt activate pe telefon serverele de la orange sau dr la vodafone nu i-ti permit downloadarea de fisiere mai mari de 10MB.

| mikkhhell a răspuns:

Cand netul sau wapul sunt activate pe telefon serverele de la orange sau dr la vodafone nu i-ti permit downloadarea de fisiere mai mari de 10MB.

| YukiMrM a răspuns:

Assasin creed este un joc destul de mare pentru un simplu telefonwinking.

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Este posibil sa nu ai suficienta memorie libera in telefon?
verifica starea memoriei.