| ancutsa410 a întrebat:

Am activat o extraoptiune cu 1000sms si minute in retea si 80 de minute nationale.(sunt pe vodafone care stie e la ramura "promotzie" aia cu "mazim am zis")si as vrea sa stiu daca e normal ca atunci cand sun si de exemplu vorbesc 3 minute sa imi i-a si 3 sms, asa imi apare cand sun la *123# si primesc sms ala? dau fundita la cel/cea care ma lamurestelaughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da este foarte normal! Sty de ce? Pentru ca ai activat obtiunea ca 1000 minute si sms nu 1000 de minute si 1000 de sms! Sper ca te-am putut ajuta! Orikum eu zic ca e mai bine sa folosesty extraoptiunea care iti ofera 7oo minute si 7oo sms si 7o nationale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 1000 (minute SAU sms), ai consumat 3 ( indiferent ce), ramai cu 997 (minute SAU sms)
intre timp, s-a schimbat oferta, au redus cele 80 min nationale la 60, criza bate la usa vodafone happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai zi-mi si mie la ce numar activez minutele si sms/urile te rog

| bebecila a răspuns:

Nu.Si eu o am activata si nu imi ia smsuri