| Victor705570 a întrebat:

Am activat optiunea multimedia de la orange young. Am primit 100MB trafic de date. Intrebarea mea este: Daca intr-o luna nu consum cei 100MB ii mai pot folosi sau ii retrage?

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu-i retrage

| GabyG a răspuns:

Nu ii mai poti folosi. Ii retrage. Daca platesti pe luna pentru Orange young vei primi in fiecare luna 100mb trafic.

| Booogdan a răspuns:

Iti ramanhee hee. Tata de ex. A avut o optiune de data, el nefolosit internetul mobil ii are si acum dupa 3 luni. Iti raman chiar si cand esti in perioada de gratiehappy.

| MrMike a răspuns:

Ii retrage, trebuie folositi in acea luna

| Victor705570 explică:

Si la optiunea "testeaza gratuit internetul pentru o saptamana" raman mb. eu folosesc opera mini si am dezactivate imaginile, le activez atunci cand am nevoie. asa 100mb ii folosesc in 3-4 luni