| UNKOWN a întrebat:

Am apasat undeva din greseala pe facebook si acum imi apar in news feed doar statusurile de azi, fara poze sau muzica.Cum pot schimba?

1 răspuns:
| Darcky a răspuns:

In stanga, in partea de sus iti apare profilul(numele), sub nume edit profile/editeaza profilul(depinde in ce limba il ai) si sub edit profile/editeaza profilul iti apare News Feed. Langa news feed e o sageata mica, apasa pe ea si dai pe top stories, nu pe most recent, si ar trebui sa revina la normal.