| Vee a întrebat:

Am auzit ca sunt programe pentru coduri de restrictionare thinking Daca stiti as vrea sa`mi dati exemple sau codul direct happy
Nokia [5200] E pe orange si il vreau pe vodafone... IMEI: 359816012533440,
Am cautat tot felul de programe si nu merg phbbbbt
Daca chiar sunt astfel de programe HELP daca nu asta e. laughing merge si la un centru de decodarebig grin

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Modelul tau de nokia nu poate fi decodat free! Doar la un centru de decodari telefoane!, Aici te poti comvinge sa nu se poate! http://www.craiovaforum.ro/......10867.html