| AnemonaP a întrebat:

Am auzit odata,daca am un vlog pe Youtube,si daca depasesc x vizitatori sau subscribe-uri,primesc bani pe luna, adevarat? Funda+vot
P.S. Fara ranspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Din cate stiu este adevarat,dar trebuie sa ai un numar de vizualizari cu adevarat mare,la fiecare video,astfel poti incheia un contract cu google/youtube.Dar nici nu stiu sigur daca din Romania a facut cineva un astfel de lucru, vorba odata Mikey H despre acest subiect, parca el facuse, nu tin minte. Oricum, ideea e ca este posibil.Dar pana vei ajunge sa ai un vlog atat de urmarit incat sa scoti bani pe asta...ai de munca si nu cred ca e posibil in orice caz.

2 răspunsuri:
| AleDia a răspuns:

Buna! Da este adevarat!

| lairon a răspuns:

adevarat dar daca ajungi cunoscut poti sa te chinui sa faci parteneriat cu alte companii si poate faci mai multi bani