| DanyBv a întrebat:

Am cont pe Facebook.Si din greseala mi-am pus profilul cu cronologie.Si nu stiu cum sa scot Cronologia ca profilul meu sa revina la aspectul vechi.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Nu se poate acest lucru. Oricum Timeline-ul va fi obligatoriu pentru toate profilele peste scurt timp. Poti totusi sa ascunzi Timeline-ul pentru profilul tau, dar prietenii tai tot o sa-l vada. Uite aici cum: http://justcosmin.blogspot.com/......eline.html

| asd3asd a răspuns:

Din februarie e obligatoriu, deci nu poti

| NKEOry a răspuns:

Eu stiu ca daca ai pus-o, nu mai poti sa revi la aspectul vechi happy