| HeleneKess a întrebat:

Am creat nişte fişiere cu extensii mai ciudate. Întrebarea este de unde îmi pot face un site free stil wordpress, blogger, wix sau weebly care să mă lase să îl upload-ez şi ca utilizatorii de pe site să îl poată downloada? Şi important! SĂ NU FIE VARIANTĂ TRIAL! PLSS...Am nevoie de ajutor urgent!

Răspuns Câştigător
| vizi a răspuns:

Www.ucoz.com

Ai 400 mb care... spatiu creste cu timpul.;)

1 răspuns:
| Vlad9371 a răspuns:

Deci pentru tine am eu mai multe raspunsuri: 1. til fac eu dar ce iti fac eu e contra cost ca e site original; 2. poti sa iti faci un blog sau un forum ca nu iti expira daca intra lume pe el; 3.iti poti face un site gratis gen ucoz sau ning sau sunt zeci de siteuri sie gratis dar la fel ca si pe blog daca nu il folosesti si nu intra nimeni pe el o sa fie dezactivat. Sper ca ti-am fost de ajutor.