| AlecsLexx a întrebat:

Am cumparat de cateva zile un dispozitiv cu Android, ca o tableta dar fara ecran si baterie, care merge pe TV prin HDMI. A mers perfect pana la momentul cand am apasat din greseala pe F3 si am schimbat rezolutia. Acum el merge in continuare dar TV-ul nu primeste semnal. Ca sa va faceti o idee e vorba de asta: www. 240. ro /products/Allwinner-A10-Android-4.0-mini-PC.html. Exista pe Android vreo combinatie de taste sau ceva ce poate fi efectuat fara a avea nevoie de ecran pentru a reveni la setarile din fabrica sau ceva?

1 răspuns:
| SpedyKid a răspuns:

Daca merge sa vezi ecranul intri in setari-confindetialitate(scuze cred ca am scris gresit, e ceva de genu)sau spatiu de stocare usb(in alea 2 trebuie sa gasesti in partea de jos a paginii "Revenire la setarile din fabrica"
Sper ca te-am ajutat