| ady20hbk a întrebat:

Am cumparat o cartela de reincarcare de la vodafone pentru un prieten din strainatate... i-am trimis codu si la ce nr trebuie sa sune ca sa introd codu ...chestia e ca nu-i merge sa sune ...stiti cumva cum pot sa ii trimit acest credit persoanei din strainatate?

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Ai cartela Vodafone? Incarca pe nr tau si apoi transfera-i credit pe nr lui. Poti incarca si online direct pe nr lui. In mod normal trebuie sa poata suna pentru reancarcare.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Citeste instructiunile de aici: https://www.vodafone.ro/personal/cartela-vodafone/reincarcare/index.htm#id4 pentru a afla care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmezi, in cazul in care vrei sa incarci o cartela ce nu este utilizata in Romania.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Esti abonat Vodafone? Incearca sa faci incarcarea din contul tau de abonat.
Pe ezetop.com poate reincarca doar persoana care nu se afla in Romania. Cel mai bine ar fi sa suni la relatii cu clientii si sa le ceri sfatul.

Răspuns utilizator avertizat
| ady20hbk explică:

Acolo am incercat si nu merge ..cica nu e valabila in tara mea ..ma refer la siteul ala ezetop