| BogdanFnky a întrebat:

Am cumparat recent un Nokia 5228 de la Vodafone.Totodata cu el si un Stick de Vodafone de viteza 15Mb/s. Am desfacut stickul, si am observat ca in el era o cartela de Vodafone.Am Pus-o in telefon, si am observat ca am internet.Am intrat pe Youtube, si cand am vrut sa vizionez un videoclip, se incarca destul de greu.Stie cineva sa-mi recomande un alt site asemanator ca youtube dar care sa se miste mai rapid pe telefon?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se incarca greu din cauza internetului ai viteza prea mica. Eu am un Nokia 5800 XM si o "cartela internet" cu trafic de 5 gb si merge sa vad pe Youtube perfect si merge si pe laptopul meu singura problema e cand se consuma cei 5 gb atunci incepe sa-mi mearga netu greu si se incarca greu videoclipurile pe Youtube. Problema cred ca e de la internet ai viteza prea mica. Incearca cartela pe un laptop si daca merge sa vezi videoclipuri pe Youtube inseamna ca e de la telefon, daca nu merge inseamna ca e de la internet