| Bulz_Alex_1994 a întrebat:

Am cumparat un mouse fara fir si nu stiu de ce nu merge.Am bagat stickul ala mic care il primesti cu mouse-ul, beculetul rosu se aprinde dar nu merge. Oare trebuie ceva driver instalat? Daca da pune-ti linkul de unde il pot lua mai usor.

3 răspunsuri:
| arhidulcele a răspuns:

Nu trebuie instalat nimic la mouse, poate nu ai driver-ul pentru usb instalat sau cel mai probabil nu este buna intrarea USB.

| peperonies a răspuns:

Am cumparat un telefon si vreau sa ii schimb bateria. da-mi si mie un link de unde sa o cumpar. beculetul verde se aprinde.

| MarcoMC123 a răspuns:

Incearca alt port usb, daca nici unul nu merge, schimba bateria de la mouse.