| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand pornesc PC-ul se aprinde beculetul rosu de la unitate si se stinge si dupa nu mai pornesc tastele,,mouse-ul si monitoru? Dar cateodata merge,, Cateodata nu?

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Mai intai vezi daca ai nevoie de o reinstalare de windows, daca nu are legatura cu sistemul de operare s-ar putea sa fie ori ceva la placa de baza, ori de la ram. Dar din cate stiu eu daca erau erori sau probleme legate de ram sau placa video trebuia sa scoata un fel de tiuit.

| Bogdanme881 a răspuns (pentru Arthiom):

Frate..Asta urma să scriu eu cu alte cuvinte.