| Chirii a întrebat:

Am cumparat un telefon sonny ericsson pe puncte thank you fara abonament (Orange)si vreau sa mi-l decodez.Cei de la cosmote o sa mi-l faca gratuit intr-un "cosmote shop"? act ceva?

1 răspuns:
| bz06kou a răspuns:

Aia de la Cosmote o sa ti-l decodeze si aia ca alt ceva nu are ce sa faca.Dar ca la aia o sa le dai si mai multi bani.Act nu iti trebuie si nici nu o sa faceti.Dar o sa ti-l decodeze si aia doar pe Cosmote asa ca mai bine du-l undeva sa il decodeze pe toate retelele. Funda?