| Jameson a întrebat:

Am dat din greseala pe timeline la facebook se poate scoate? Eu mai bine imi dezactivez profilu facebook decat cu aceasta porcarie.

Răspuns Câştigător
| LivLiviu a răspuns:

Asta am facut si eu. Cea mai buna solutie pe care am gasit-o a fost asta

http://www.timelineremove.com/

Alegi browserul si gata. El doar "ascunde" sa zic asa timelineul, prietenii tai tot vor vedea profilul tau cu inferfata timeline. Timelineremove imi place ca toate profilele arata la fel :D

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu se mai poate, iar dacă îți faci un profil nou și acela va fi tot cu timeline. Ăsta se vrea a fi noul format facebook și nu ai nici o soluție împotriva lui.

| Jameson explică:

Asa este, o tampenie

| Jameson explică:

Nu vad niciunde change cover.

| MrXbook a răspuns:

Ta duci pe profi lul tau
intr-un colt scrie "Change Cover"
dai click pe el
iti da o lista
tu ii dai Remove de pe lista
ok mersi ca te-am ajutat