| Larisa_3441 a întrebat:

Am descarcat acum cateva zile o chestie de pe internet si s-a instalat si un motor de cautare "Websearch" nu stiu cum sa scap de el am dat si la setari la pagina prestabilita google si nu merge nimic. apar peste tot reclame si pagini si nu stiu ce sa ii fac. funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| AndreyBorona a răspuns:

Intra la control panel apoi ad or remove programs si gasesti acolo programul, apasa pe remove si gata, am patit-o si eu tot cu Websearch.

| JokerDeaD a răspuns (pentru AndreyBorona):

Daca nu merge ce a spus Andrei, s-ar putea sa fi nevoita sa dezinstalezi motorul de cautare si sa-l instalezi iar happy