| LeMagician a întrebat:

Am descarcat aplicatia whatsapp pentru java pe un telefon Samsung champ duos e2652 si dupa ce imi introduc tara si numarul de telefon dau pe get verify code si dupa vreo 30 de secunde imi apare network error, please check network setting eu fiind deja conectat la wi-fi. ce pot face?

1 răspuns:
| ღღIonikaaaღ a răspuns:

Pai si la o prietena de amea ii arata asa da l-am fost descarcat depe Google si dupa l-am descarcat depe Magazin Play si mergea! Incearcawinking