| marianamay a întrebat:

Am distribuit pe facebook linkul meu refeer de pe addmefast pentru a face 300 de puncte gratis pentru fiecare abonat nou pe addmefast si nu merge, zice ca acel link e blocat.
Stiti de ce nu merge?

1 răspuns:
| TicTacZero a răspuns:

Cei de la facebook au blocat linkul pentru ca foarte multe persoane l-au postat. Intra pe www.goo.gl, precurteaza linkul acolo apoi posteaza linkul prescurtat pe facebook, astfel vei reusi! Succes. Daca ai nevoie de ajutor contacteaza-ma.