| anonim_4396 a întrebat:

Am două articole postate pe un site, ambele cu fontul Georgia, 12 și totuși unul dintre ele pe telefon apare foarte mare textul, celalalt e ok și pe PC arată amandouă cum trebuie. Care-i faza? Nu am mai pățit. Am schimbat fontul și tot mare îmi arată.

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Ai copiat textul din alta parte (cu copy-paste)? Ti-l aduce asa cum a fost scris acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Demidol):

Nu, eu l-am scris. Am modificat de 3 ori fontul, tot imens apare, și doar de pe telefon.