| anonim_4396 a întrebat:

Buna e urgent, am doua hdd pe ATA / IDE cand sa fac windowsul pe cel de 40 GB se instaleaza e ok tot pana la faza cand se restarteaza cand trebuie ca porneasca cu windowsul si sa continue instalarea, dar nu face asta ca o ia de la inceput ! celalalt de 80 GB mere pana acolo cand iti apare sa dai ENTER -continue, R - repair . am dat amblele dar imi da cev de genu in engleza! SETUP DID NOT FIND ANY HARD DRIVES INSTALEDD IN YOUR COMPUTER. MAKE SURE ANY HARD DRIVES ARE POWERED ON AND PROPELY CONECTED TO YOUR COMPUTER... SETUP CANNOT CONTINUE, TO QUIT PRES F3 SCRIE MAI mult dar nu am scris tot. placa de baza suporta si sata si HDD ala merge perfect. am schimbat fasiile si tot asa imi da. daca ati mai patit cu asa ceva sau stitti ce ar putea fi raspundeti, mss la toti.

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Incearca sa vezi jumpery sa fie setat pe primary ala cu sistemul de operare

| Baddboy a răspuns:

Am mutat jumpery toate modurile si nu merge tot asa, am facut si fara jumpery numai cu un hdd nici asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tehnologie sau Informatii Utilitare.