| WalterWhite a întrebat:

Am downloadat un gta vice city modificat si merge merfect dar nu are audio. De unde pot down; loada unul? Cum sa am audio?

2 răspunsuri:
| Killerman a răspuns:

Pai poti sa iei niste melodii si sa le pui la folderul audio daca vrei sa auzi ceva ce-ti place. Dar daca vrei audio original, te sfatuiesc sa ia din nou GTA-UL

| DoiCuTrei a răspuns:

Nu merge sa intri la audio in joc, doar odata ( e o setare ciudata sad )... Daca ai intrat, nu mai ai voie ( se face gri si nu il mai poti deschide )... Din cauza asta nu vei mai avea sunet. Daca nu, vei avea, dar foarte incet.
Sau poate asa era jocul de pe net. Incearca sa mai iei odata, sau sa iei altul. Funda?