| lol23 a întrebat:

Am facut niste poze si au iesit in miscare... stie cineva un program care le fixeaza sau macar sa le faca sa se vada macar putin mai clar... am incercat cu Microsoft Office Picture Manager dar nu da roade. Merge cu photoshop de la adobe? Poate cineva sa imi dea un tutorial cu asa ceva daca merge? Poate fi si in engleza!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai facut poza neclara (in miscare) nu mai ai ce face! Abia poti sa faci o poza clara dintr-o alta poza clara dar de dimensiuni mai mici cu photoshop! Deci daca vrei sa maresti o poza clara prin marire se duce calitatea pozei! Dar daca poza este neclara, nu mai ai ce-i face!