| V8 a întrebat:

Am facut prostia de a inchide calculatorul din spate de la buton in timp ce era intr-un joc, iar acum de fiecare data cand il deschid in aproximativ 30 de secunde se restarteaza fara sa imi arate vreun mesaj de eroare sau altceva...stie cineva ce pot face? funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windowsul a ramas blocat pe o idee, trebuie doar sa selectezi atunci cand intrii in windows alta varianta fata de start windows normaly...alegi sa porneasca windowsul pe o versiune mai veche dar functionala, nu stiu exact cum este formulat dar ar fi o varianta
Daca nu intrii in safe mode sa vezi daca merge..ca un ultim lucru care este de facut reinstalezi windowsul

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul. Cand ai intrerupt brusc alimentarea cu curent e posibil sa ti se fi corupt ceva fisiere windows.

| Corbyy_Yonutz_1995 a răspuns:

Daca încă il ai în garantie du-te sa-ti faca o revizie.