| mihaytiger a întrebat:

Am facut un folder invizibil si acum cand ma duc la Folder Options si dau Show hidden folders nu imi arata si lucrul asta s-a intamplat cu toate folderele invizibile. Pur si simplu nu merge comanda, ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Qweeeeeer a răspuns:

Comanda show hidden folders nu e pentru asta! du-te unde ai creat folderu si pune imagine si nume la el! funda?

| mihaytiger explică:

N-ai inteles bobyan10, folderul facut de mine are nume si imagine, are chiar niste documente in el, numai ca este invizibil am dat click la proprieties > Hidden.