| Girly97 a întrebat:

Am facut un Fresh Start pe Windows 10 acum cateva zile pentru ca functiona foarte lent si ma bucur ca acum are o performanta imbunatatita insa am observat ca videoclipurile de pe Youtube sunt mai negre decat inainte. Ce trebuie sa modific pentru a nu mai fi atat de negre?

2 răspunsuri:
| CiprianValentin a răspuns:

Mhm incearca sa maresti luminozitatea din windows / monitor, sau joaca-te cu contrastul de culori, vezi ce-ti iese. Mult succes.

| colaboy1991 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la funingine. Ai tinut calculatorul langa soba in ultimul timp?