| alex5259 a întrebat:

Am gasit ceva pe net ce vreau si trebuie descarcat, dar mai intai se cere sa completez un survey. Dupa completarea acestuia chiar voi fi lasat sa downloadez ceea ce vreau, sau e doar o facatura? Fundawinking!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Depinde. uneori la finalul unui astfel de survey iti cere sa trimiti un sms la un nr de pe mobil ca sa primesti rezultatul testului. Daca e chiar un survey - sondaj de opinie, n-ar trebui sa te puna sa platesti. Deci n-ai cum sa stii exact pana nu incerci.

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Nu merită să faci $urvey că zice să trimiți un SMS la un număr și îți ia vreo 5-7 EUR + TVA, vreo 50 lei (mai mult).
Găsește alt link de downIoad!

| Nutzuu a răspuns:

10 % e facatura! 90% nu!

| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Asta functioneaza pe Google Chrome. Apasa F12, si o să-ți apară o fereastră jos.caută in enunturile alea unde iti scrie display block si dai click dreapta si apoi delete node