| hasegawa a întrebat:

Am gasit un super program de trimis mail, este foarte frumos decorat si chiar te faece sa-ti aduci aminte de prieteni si macar asa din cand in cand sa-i intrebi ce mai fac, se numeste IncrediMail 2.0, nu vreau sa-l cumpar insa nici sa-l folosesc nu pot, stie cineva vreun program asemanator cu acesta sau vreo licenta pentru cel specificat mai sus?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| hasegawa explică:

Toate adresele care mi le-ati dat, dupa ce descarc programul ma pune sa-l cumpar sau sa-l cumpar inainte de al descarca.Va multumesc ca incercati sa ma ajutati... dar eu sunt un pic mai sa zicem fara minte si nu imi dau seama daca gresesc eu cand dau la descarcat sau toate trebuiesc cumparate.Help please!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit si eu acum citiva ani, e dragut dar m-am plictisit de el. Pe vremea aia era free.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pretbomba.ro/QQ23H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate castigi si tu ceva bani sa-l cumperi, intra pe http://www.beamanager.biz/blog/?u=jobonline

Răspuns utilizator avertizat