| rafy a întrebat:

Am imprimanta hp deskjet f380 si nust cum sa fac sa arate cat tus mai am, ma puteti ajuta? mersi

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Instaleaza-i softul cu care a venit si vei vedea ca acel programel dupa ce il vei instala iti va arata cu aproximatie cat cartus mai ai. Daca folosesti win7 doar ar trebui sa pornesti imprimanta si sa ai cablul usb bagat in pc.Majoritatea imprimantelor le cunoaste win7.

| asko a răspuns:

In xp
You can check the ink levels by launching the HP Solution/HP Director in your desktop screen:
>settings
>print settings
>printer toolbox
>select estimated ink levels tab
cam asa

| rafy explică:

Tot nu apare problema e ca nu-s originale si am inteles ca de aia au mai fost incarcate