| incandescentul a întrebat:

Am incercat ds instalez unule jocuri si primesc aceasta eroare. http://i40.tinypic.com/19qjqo.jpg... ce e de facut ca sa pot rula jocurile?

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Placa video prea slaba pentru joc, ce mai ai de facut e sa iti schimbi placa video cu una mai bunawinking

| Dannyjj a răspuns:

@incandescentul Bine atunci englezule, daca raspunsul meu e stupidwinking "your graphics cards does not meet the minimum requirements to play..." si ce inseamna asta? placa video prea slaba pentru a rula jocu... si ca sa iti raspund ce e de facut ca sa joci acel joc am zis ca trebuie schimbata placa video cu una mai buna, sau tu vrei sa joci un joc aparut din 2006 cu o placa video de 32 mb? ca sa joci acel joc iti trebuie minim * Operating System: Windows XP, Vista
* Procesor: 2 GHz Pentium 4
* RAM: 512 MB RAM
* Placa sunet: DX9 compatible sound card
* Placa video: GeForce 5900 or ATI 9600 Pro cu 128 MB video RAM
Numai bine!