| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat windows 7 dar pe contul meu la avon nu pot deschide factura in format electronic care are extensia. pl, stiti cu ce program sa-l deschis? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| bellekamms a răspuns:

In pag. ta de reps. ai la urmareste cmda o optiune sa descarci adobe.Totul cu numai un clik! Succes.

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Http://www.fileinfo.com/extension/pl
Uita-te la windows ce programe iti deschid extensia PL, sunt mai multe.In principiu ai avut vreun program de lucru care nu il ai instalat.

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Adobe
e pe net.

| LovelyA a răspuns:

laughing da, multumesc, am observat faza cu Adobe... aveam instalat si la celalalt windows Adobe-ul, dar am uitat ca trebuie reinstalat, si am vazut doar tarziu. happy big grin