| ramy31 a întrebat:

Am instalat windows 7... mi-am luat driver audio dari video nu gasesc am placa vide nvidia geforce 512! plss help

6 răspunsuri:
| florin119 a răspuns:

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

il deschizi cu internet explorer sh dai click pe GRAPHICS DRIVERS iti scaneaza si iti da cel mai noi driver pentru placa ta video.Eu asa fac pe windowus 7

Funda!?

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Lasa id-ul tau si te ajut eu...

| ramy31 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Xtreme_ray31

| ramy31 explică (pentru florin119):

Nu mergestraight face

| ramy31 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Sal...am reinstalat windowsu din nou straight facevrei sa maii bagi idu meu odata sa ma ajuti?

| ramy31 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Sal...am reinstalat windowsu din nou straight facevrei sa maii bagi idu meu odata sa ma ajuti?