| dlKepalb a întrebat:

I have a big problem, am placa video nVIDIA GeForce FX 5500, 256mb, 128bit, dar nu gasesc driver pentru placa video, am Windows 7 Ultimate SP 1, daca intru pe site la nVIDIA nu imi gaseste placa video, nici cu programul de la ei, care il da pe site sa il descarc... exista vreun driver pentru placa mea video, care sa ruleze pe Windows 7 Ultimate SP1? Help, please!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu sunt uimit cum de ai reusit sa pui windows 7 pe vechitura aia de pc, care "Trosneste" din toate partile de cat de veche e, iar tu te plangi ca nu ai drivere.

| dlKepalb explică (pentru sltlp):

Acolo am zis numai de placa video, 256 ee memoria placii video, nu RAM happy, ruleaza bine, am toate driverele, dar nu am la placa video x_x, nu gasesc nicaieri pe net`...

| costi672000 a răspuns:

Cu xp aveai drivere pentru placa?