| Myr3ll1994 a întrebat:

Am instalat windowsul si nu mai am nici un bookmarks in mozila firefox. Ce pot face sa le recuperez

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

Salut, hmmm...se poate dar mai greu si nu e chiar 100% sigur ca poti si nu cred ca ti se merita efortul, poti face in felu urmator daca crezi ca merita efortul:sunt programe gen undelete plus sau Diskdigger, dar daca zona hardurlui unde erau bookmark-urile este recupata cu fisiere noi dupa reformatare putin probabil sa reusesti sa le recuperezi.
uite un blog cu un program si mai multe detalii http://welcome.haipa.ro/2009/03/04/program-de-recuperat-date-sterse/

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu ai cum sa recuperezi asa ceva.

| karellen a răspuns:

Daca nu le-ai salvat extern (fisier bookmarks), nu prea poti. presupun ca ai formatat partitia C...cu tot ce se afla pe ea. inclusiv directorul din Program Files unde se afla instalat Firefox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu mai ai cum sa le recuperezi, dar iti recomand un add-on pentru Firefox pe viitor - Xmarks.

Acesta iti salveaza bookmark-urile pe un server si le poti accesa de oriunde. Chiar daca formatezi calculatorul.

Sursa: http://www.mini-laptop.ro