| Timeeeaaaaa a întrebat:

Am intalat sims 3 seasons si cand pornesc jocul imi cere sa inserez cd-ul,jocu e luat de pe net, si am inteles ca trebuie sa ii montez o imagine virtuala da la ce ii montez ca am toate fiserele da nu stiu la ce trebuie sa ii fac imagine... sper ca ati inteles problema si sper ca ma puteti ajutahappy

3 răspunsuri:
| ClickNetwork a răspuns:

Bagi Power ISO
Apoi il instalezi
dupa, dai click dreapta pe fisierele in forma de cerc. cele galbene si selectezi "mount"

| 334499 a răspuns:

Da-mi add la id ul de mess ady_sulina2007 si te ajut

| 334499 a răspuns:

Nu exact in folderul unde s-a instalat.mai trebuie sa deschizi un folder unde e executabilul jocului si acolo sa le pui.(parca se numea bin)