| stelutaaa a întrebat:

Am intrat pe contul de facebook al unei prietene si observ ca ii apar notificarile unui baiat, adica tot ce face el pe facebook [check in, daca isi schimba vreo poza de profil]. mentionez ca in dreptul notificarii apare ca o foie alba cu steluta.
de ce ii apare la notificari ce face el pe fb?

Răspuns Câştigător
| NeMtZy a răspuns:

Pentru ca prietena ta il/o are pe acea persoana la prieteni apropiati... ( intrii pe profilul lui, dau click "Prietei" langa "Mesaj" si aacea persoana are bifat acolo "prieteni apropiati" )

Sper ca ai inteles!

2 răspunsuri:
| Pinkyx a răspuns:

Sau probabil ca s-a abonat la el, si asa ii apare tot ce face respectivul.

| BlackBVB a răspuns:

Il are in grupul de prieteni apropiati.
am si eu si tot ce fac prietenii selectati imi apare la notificari. fundita?