| Andy17 a întrebat:

Am IPhone 4S si IOS 8 si nu îmi mai merge camera din fata, dacă îmi instaleaz o versiune mai veche de IOS, se rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| chipicao2 a răspuns:

Hmm nu prea cred ca re legatura ios8 cu asta...si eu am tot iphone 4s si ultima versiune de ios si nu am nici o problema...ai putea sa il duci la un service sa iti spuna cauza problemeihappy

3 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Pai...l-ai stins vreodata de cand ai pus iOS 8? Inchide-l si aprinde-l. Daca nu merge, fa asta:
Settings> General> Reset>Reset All Contens And Settings!

| Vilau_Andrei_1990 a răspuns:

Daca il resoftezi o sa îți meargă, am avut si eu si an avut o problema cu wifiul

| Vilau_Andrei_1990 a răspuns:

Daca il resoftezi o sa îți meargă, am avut si eu o problema cu wifiul, si dupa ce l-am resoftat mi-a mers, resoftatea e in jur de 30 -40 lei