| FanGaming98 a întrebat:

Am luat un ASUS VivoBook 15 X512DA-EJ171T de pe Altex pe Transparent Silver dar în poză nu văd senzorul de amprentă. Unde e?
(Menționez că în specificații zice că are senzor de amprentă, ba chiar și oameni în review au zis că are, dar în poză nu îl văd pe touchpad sau în altă parte...)

6 răspunsuri:
| DoctorWh0 a răspuns:

E optional. Vezi sa selectezi optiunea cu fingerprint. Ar trebui sa fie in partea dreapta sus al touchpadului.

| FanGaming98 explică (pentru DoctorWh0):

Pâi nu e în poză, dar în descrierea produsului respectiv zice că are. Poate nu îl văd din cauza culorii...

| DoctorWh0 a răspuns (pentru FanGaming98):

Este posibil ca poza care o vezi tu sa nu corespunda cu produsul in sine.
Banuiesc ca ai retur. Poti sa il cumperi, sa vezi daca are senzor, si daca nu are sa il dai inapoi.

| FanGaming98 explică (pentru DoctorWh0):

Am văzut multe review-uri la același model și inclusiv culoarea asta avea senzor de amprentă. Deci ori poza nu corespunde, ori nu se vede de culoare

| DoctorWh0 a răspuns (pentru FanGaming98):

Senzorul este optional, scrie pe site-ul Asus.
Probabil ca si cei care au facut review-uri au ales cel cu senzor de amprenta.
Nu ar fi ceva nou ca o companie sa faca anumte functionalitati optionale. In industria auto se practica asta de foarte mult timp.

| FanGaming98 explică:

Nu mai contează! A ajuns și are senzor de amprentă (care merge excelent)