| Elegant2016 a întrebat:

Salutare TPU tocmai ce mi-am luat un Samsung galaxy a40 2019 si am abservat ca dupa aproape o luna a inceput sa se zgarie senzorul de amprenta. Intrebarea mea este daca este normal sa se zgarie senzorul si daca afecteaza cu ceva daca este zgariat. Mentionez ca pot trimite telefonul la garantie daca este cazul. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Dacă ai grijă de telefon și il folosești normal, nu ar avea motive să apară zgârieturi pe senzor.