| AiciTrebuiaSaFieUnNume a întrebat:

Am mai pus o intrebare legata tot de tableta. Am o tableta Acer iconia tab w500 si display-ul imi tot palpaie... adica cum as da refresh la pc, deci palpaie si mi se pune sagetutsa in colt la dreapta... Cum pot sa remediez asta?

Răspuns Câştigător
| Dvdenco a răspuns:

Fai o resetare generala o resoftare sau cum sa face la telefoane o revenrea la setarile din fabrica. Daca nu se rezolva cu asta atunci e stricat conectorul de la ecran la placa de baza