| gabylovee13 a întrebat:

Am mp3 si am si cablu de bagat muzica pe card insa daca bag cablul si la comp si la mp3 intru acolo unde trebuie insa cand sa pun muzica iese afara stiti alt mod sau de ce nu merge sa pun? mersi de raspuns la cei ce dau.

Răspuns Câştigător
| Luke a răspuns:

Pai ca sa pui muzica pe mp3 incearca cu copy si paste sau cu send to -> ex:mp3 abc

2 răspunsuri:
| AugustinFiltru a răspuns:

Buna ai incercat sa ii dai format si apoi sa pui muzica pe el daca nu incearca [funditahappyhappyhappy plz]

| gabylovee13 explică:

Dar nu pot pentru ca dau ca sa pun muzica si iese direct nu ma lasa sa fac nimic.