| EveLorre a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu un aparat Fuji Film Fine Pix S4200. Cum as putea seta in asa fel incat sa-mi arate cata baterie mai am, ma refer pe ecran? Nu reusesc nicicum, la setari nu gasesc nimic legat de asta. Funda

Răspuns Câştigător
| TheMargean a răspuns:

Daca aparatul nu este prevazut cu un asemenea indicator, nu ai ce sa ii faci! Totusi ia vezi tu sa nu aibe vreun led pe undeva, iar acela sa fie indicatorul bateriei - verde baterie plina - rosu baterie descarcata!