| DJSkillzPhiladelphia76ers a întrebat:

Am nevoie de ajutor va rog la metin2.us cand ies din etmin si daca vreau sa intru iar nu vrea sa se mai deschida dabea i-am fixat eroaea aia gen: microsoft visual c++ runtime error r6002 floating point not supported trebuie sa reinstalez iar metinu ca sa mearga ceva e in neregula eu joc metinu asta de vreo 2 ani dar niciodata nu mi s-a intamplat asa ceva! Un HELP mare va cer va rog sa ma ajutati ca m-a disperat eroarea asta

Răspuns Câştigător
| dragon40 a răspuns:

Cand esi si intri nu poti pentru ca iti trebuie un progam se numeste hamaci descarca-l si joacate in continuare pe metin 2 sau daca vrei ia-ti hak