| SerbanElyan a întrebat:

Am nevoie de cineva care stie foarte bine sa faca HTML. Trebuie sa ma invete cineva cum sa fac redirectionarea la un link cand dai click pe poza si inca cateva chestii. Message please! happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti aici tot ce ai nevoie

http://www.w3schools.com/html/default.asp

5 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Uite aic tot ce vrei. daca ai nelamuriri, anunta-ma

| iryonutz a răspuns:

Click here
in loc de lin k.html pui ce doresti tu de exemplu:www.google.ro sau index.html
si in loc de click here pui mesajul sau imaginea

| BTWIN a răspuns:

Http://www.ecursuri.ro/cursuri-online/html-pe-intelesul-tuturor

pentru alte nelamuriri, contact me

| ionuttemeri a răspuns:

Nu stiu

| AndreeaMe a răspuns:

Instaleaza-ti Macromedia DReamweawer mx2004 si ai si mod grafic. Dupa ce adaugi imaginea si pui link pe ea intri in modul coder si iei codul.